Starfield to dopiero początek! Szef marketingu Xboxa ogłasza start „wyścigu” gier ekskluzywnych

Avowed Starfield Hellblade 2

Starfield to „początek czegoś, co będzie naprawdę wyjątkowe”. Tak twierdzi szef marketingu Xboxa Jerret West, który wypowiedział się na temat gry oraz pozostałych tytułów first party Xboxa. Z jego słów wynika, że przed tą marką rysuje się świetlana przyszłość.

Jerret West: Starfield „pistoletem startowym” dla gier first-party Xboxa

Zwiastun Starfield

Jerret West udzielił ostatnio wywiadu portalowi GameIndustry.biz. A w nim opowiedział, że Starfield jest „pistoletem startowym”, stanowiącym o „wieloletnim wyścigu sztafetowym” tytułów ekskluzywnych.

Szef działu marketingu Xboxa zdradził, co czuł podczas oglądania prezentacji Starfield. Jego zdaniem to początek czegoś, co najpierw doprowadzi do zapowiedzianych już tytułów first-party Xboxa – Forzy Motorsport, Hellblade 2 czy Avowed – oraz do jeszcze niezaprezentowanych gier planowanych na 2024 oraz 2025 rok.

West rozwinął później wątek przyszłości jeszcze bardziej. A ta zapowiada się świetnie, bo jest jeszcze przecież Xbox Game Pass oraz współpraca z zewnętrznymi deweloperami.

To bardzo przypomina pistolet startowy dla tego wyścigu, który będzie miał miejsce w ciągu najbliższych kilku lat. Więc jako marketer jestem tym bardzo podekscytowany. A jeśli dodamy do tego Game Passa i relacje z firmami trzecimi, które mamy… Nasze wsparcie ze strony firm trzecich, które obejmuje Game Passa – ale także jest dostępne tylko na naszej platformie – jest również niezwykle ważne. Myślę więc, że wkraczamy w okres, w którym jest to początek czegoś, co będzie naprawdę wyjątkowe w ciągu najbliższych kilku lat.

Jerret West

Zobacz też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Starfield

Jak więc widać, Xbox wydaje się mieć wszystko zaplanowane na kilka lat do przodu. Oby oznaczało to, że już nie będziemy świadkami tak nieudanych premier, jak to było w przypadku Redfall.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.