Data premiery Starfield niebawem zostanie ujawniona? Bethesda zdaje się potwierdzać te przypuszczenia

Starfield

Początek 2023 roku obfitować będzie w szereg naprawdę bardzo interesujących gier. Microsoft, jako jeden z wydawców mających bardzo ambitne plany na te dwanaście miesięcy, zdradził wczoraj jakich premier w Xbox Game Pass mogą spodziewać się użytkownicy tej usługi. W zestawieniu tym naturalnie znalazł się Starfield, którego debiutu wyczekuje chyba najwięcej osób i wiele wskazuje na to, że oczekiwanie to nie potrwa już zbyt długo.

Bethesda uruchomiła oficjalną stronę wsparcia dla Starfield i zdradza, kiedy można spodziewać się premiery

The official Starfield support page went live today.

"Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC in the first half of 2023."https://t.co/6gS7nQRW8P pic.twitter.com/0jNIC6yNyW

— Klobrille (@klobrille) January 2, 2023

The official Starfield support page went live today.

"Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC in the first half of 2023."https://t.co/6gS7nQRW8P pic.twitter.com/0jNIC6yNyW

— Klobrille (@klobrille) January 2, 2023

Jak zauważył insider Klobrille Starfield otrzymał własną podstronę pomocy na oficjalnej witrynie Bethesdy. Na ten moment nie zawiera ona zbyt wielu informacji, jednak w zakładce „powiązane odpowiedzi” znalazło się stwierdzenie, że premiera gry będzie mieć miejsce w pierwszej połowie 2023 roku.

Ponadto, po raz kolejny potwierdzono, że będzie to tytuł ekskluzywny, który pojawi się wyłącznie na Xbox Series X|S oraz PC. Bethesda poprzez tę podstronę przekazała, że każda kolejna aktualizacja szczegółów dotyczących Starfield pojawiać się będą na oficjalnej stronie internetowej gry, która dostępna jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Co to jest VPN?

Jak więc widać, Bethesda i Microsoft zamierzają do samego końca trzymać się wyznaczonego harmonogramu i nie zamierzają ponownie przesuwać terminu wydania Starfield. Pozostaje jednak pytanie, kiedy dokładnie możemy spodziewać się tej premiery? Zakładając, że do debiutu pozostaje maksymalnie pół roku, to konkretów powinniśmy się spodziewać w najbliższych trzech miesiącach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!