Bardzo pozytywne recenzje Starfield na Steamie! Gracze ciepło odbierają produkcję Bethesdy

starfield steam

Od kilku dni osoby, które zdecydowały się na zakup Starfield w wersji Premium lub Kolekcjonerskiej mogły cieszyć się grą w ramach wczesnego dostępu. Zainteresowanie Early Accesem na Steamie było naprawdę spore, a jeszcze przed dzisiejszą premierą tytuł wypróbowała masa graczy. Okazuje się również, że odbiór produkcji Bethesdy jest bardzo pozytywny, na co wskazują recenzje na platformie Valve.

Bardzo pozytywne recenzje Starfield na platformie Steam

Zwiastun Starfield

Jak pokazuje karta gry na platformie Steam, Starfield zbiera bardzo pozytywne recenzje. Na ten moment z 9075 ocen aż 87% jest pozytywnych. Choć na pełny obraz sytuacji po premierze przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, obecne recenzje wskazują na to, że możemy mieć do czynienia z naprawdę udaną produkcją.

starfield steam recenzje
Recenzje Starfield na Steam

Warto także wspomnieć, że krytycy ocenili Starfield równie dobrze. Aktualnie serwis Metacritic pokazuje średnią ocen 86 dla wersji na Xbox Series X oraz 88 dla wydania na PC. Dziennikarze branżowi wśród zalet wymieniali między innymi doskonały scenariusz, świetną grafikę czy system walki.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Starfield

Choć dopiero dziś Starfield trafi do szerszego grona odbiorców, pierwsze recenzje graczy dają pewien obraz tego, jak odebrana została produkcja Bethesdy. Można spodziewać się, że gra zyska sporą popularność. Na koniec przypominamy, że Starfield jest już również dostępny w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.