Tylko jedna osoba z Bethesdy może ujawniać informacje o Starfield. Nikt inny nie jest upoważniony

Starfield

Starfiled to dla wielu mocny kandydat do miana Gry Roku i to nawet w sytuacji, w której produkcja ta jeszcze nie zadebiutowała. Nic więc dziwnego, że oczekujący gracze z niecierpliwością wyszukują nowych informacji na temat tej pozycji, a nawet pytają o nie bezpośrednio deweloperów. Okazuje się, że sytuacja nie jest taka oczywista i tylko jedna osoba w Bethesdzie może się publicznie przekazywać szczegóły na temat Starfield.

Tylko Todd Howard może ujawniać nowe szczegóły na temat Starfield

Tą osobą jest nie kto inny jak sam Todd Howard, który jako jedyny został upoważniony do ujawniania nowych szczegółów na temat Starfield. Informacja ta pojawiła się, ponieważ jeden z reżyserów całego projektu — Emil Pagliarulo — otrzymywał wiele pytań od niecierpliwych graczy.

Wiem, że to nie jest to, co każdy @StarfieldGame fan chce ode mnie usłyszeć, ale czuję, że muszę to wyjaśnić: nikt poza samym Toddem Howardem nie jest upoważniony do publicznego wypowiadania się na temat niepublikowanych informacji o grze.

Emil Pagliarulo

Mężczyzna przyznaje, że nie jest to dla niego łatwa sytuacja, bo nawet jeśli chce odpowiadać na niektóre z pytań graczy, to po prostu nie może tego robić. Powodem takiego stanu rzeczy jest oczywiście klauzula NDA (ang. Non-disclosure agreement — umowa o poufności w tym przypadku zawierana między deweloperem a studiem), która surowo zabrania ujawniania jakichkolwiek informacji na temat Starfield.

Przeczytaj też: Gry skradanki

Jednocześnie deweloper przyznał, że wsparcie jakie zespół pracujący przy Starfield otrzymuje od społeczności graczy, jest dla twórców niezwykle ważne. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu mowa o ogromnym i skomplikowanym projekcie, który powstawał latami.

Kup Starfield

Pozostaje więc mieć nadzieje, że po debiucie tego kosmicznego RPG-a będziemy mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat szczegółów związanych z całym procesem produkcyjnym.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.