Gracze nie chcą czekać na Starfield w Xbox Game Pass. Wczesny dostęp do gry numerem 1 w sklepie Xboxa

Starfield ulepszenie do edycji premium

Od kilku dni Starfield dostępny jest w ramach wczesnego dostępu, który przysługuje wszystkim posiadaczom droższych wydań. Okazuje się, że wcześniejsza premiera gry, świetne recenzje oraz ogólna popularność tytułu sprawiła, że wiele osób nie zamierza czekać na debiut hitu od Bethesdy w Xbox Game Pass i decyduje się dodatkowy wydatek. W efekcie tego aktualizacja do Edycji Premium stała się najpopularniejszą pozycją w Xbox Store!

Ulepszenie Starfield do Edycji Premium dominuje Xboxowe listy sprzedaży

Xbox Store lista najczęściej kupowanych
Lista najczęściej kupowanych gier w Xbox Store

Najnowsze doniesienia pokazują, że aktualizacja Starfield do Edycji Premium stała najlepiej sprzedającą się pozycją w Xbox Store w Wielkiej Brytanii oraz USA. Co ciekawe, w przypadku rynku brytyjskiego owo ulepszenie uplasowało się na wyższej lokacie niż pełnoprawna Edycja Premium oferująca dostęp do gry bez konieczności posiadania Xbox Game Pass.

A jak wygląda sytuacja w Polsce? Dokładnie tak samo, jak w przypadku opisanych wyżej rynków. Pakiet pozwalający ulepszyć standardowe wydanie również zdominował listę sprzedaży, stając się najbardziej pożądaną pozycją, wyprzedzając m.in. Minecrafta czy przecenioną obecnie Edycję Premium Forzy Horizon 5.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Starfield

Jak więc widać, nie wszystkim udało się powstrzymać swoją ciekawość i nie chcieli czekać do pełnoprawnej premiery gry, która zaplanowana została na 6 września 2023 roku. A jak było w Waszym przypadku? Nadal czekacie debiut Starfield, czy może już przemierzacie kosmiczną otchłań? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.