Starfield w ulubionym modelu sprzedażowym graczy! Microsoft potwierdził świetne wieści

Starfield

Starfield to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Premiera kosmicznej opowieści Bethesdy odbędzie się już za nieco ponad miesiąc, a tymczasem Microsoft potwierdził świetne wieści. Otóż gra będzie dostępna w ulubionym modelu sprzedażowym wielu graczy, dzięki któremu nie będą oni musieli wydawać dodatkowych pieniędzy, aby zagrać na innej platformie niż docelowa.

Starfield w modelu Xbox Play Anywhere – kupisz grę na jednej platformie, zagrasz też na drugiej

Microsoft potwierdził, że Starfield zadebiutuje w modelu sprzedażowym Xbox Play Anywhere – na stronie gry w Xbox Store pojawiła się już stosowna plakietka. W ramach tego rozwiązania płacimy tylko raz, a otrzymujemy dostęp do gry na Xboxa oraz PC wraz z możliwością przenoszenia zapisów pomiędzy platformami. Mówiąc prościej, kupując Starfield np. na Xboxa, bez dodatkowych kosztów uruchomimy go także na PC, a do tego przeniesiemy swoje save’y z konsoli na komputer i vice versa.

Jest to niewątpliwie świetna wiadomość, z której ucieszy się wielu graczy. Jest przecież wiele osób, które grają na więcej niż jednej platformie, a możliwość rotowania między nimi w ramach jednej gry i to bez dodatkowych kosztów jawi się jako niezwykle fajne i po prostu uczciwe rozwiązanie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Starfield

Premiera Starfield odbędzie się 6 września 2023 roku. Gra zadebiutuje wyłącznie na PC oraz Xboxach Series X|S, a od dnia debiutu będzie też dostępna w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.