Xbox Series X z motywem Starfield robi wrażenie! Zobaczcie prezentację osłony na konsolę Microsoftu

xbox series x starfield

Na początku zeszłego tygodnia Microsoft zapowiedział specjalną edycję osłon na konsole Xbox Series X. Pojawiły się dwa wzory w stylu Camo (Mineral i Arctic), ale również – co zapewne zainteresuje większą liczbę osób – wariant inspirowany grą Starfield. Jeden z branżowych dziennikarzy, Tom Warren, postanowił podzielić się prezentacją osłony przygotowanej z okazji nadchodzącej premiery kosmicznego RPG Bethesdy.

Osłona na Xbox Series X inspirowana grą Starfield

Na platformie X (wcześniej Twitter) pojawił się wpis Toma Warrena, dziennikarza z redakcji The Verge, w którym podzielił się prezentacją osłony na Xbox Series X inspirowaną grą Starfield. Jak możemy zauważyć, montaż gadżetu nie jest szczególnie problematyczny. Osłona jest precyzyjnie dopasowana do konsoli Microsoftu, a dzięki zapięciom na rzep można w prosty sposób odświeżyć wygląd sprzętu.

Jak zauważył dziennikarz, najważniejsze otwory wentylacyjne oraz tylne porty i gniazda są odsłonięte oraz łatwo dostępne. Co ciekawe, boki etui prezentują specyfikację Xbox Series X. Na osłonie znajdziemy także elementy inspirowane Starfieldem, w tym kolorowy akcent przy przycisku zasilania.

Zobacz też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Starfield

Przypominamy, że osłona na Xbox Series X z motywem Starfield jest dostępna za 219 zł w Microsoft Store. Aktualnie można ją zamówić w przedsprzedaży, a premiera gadżetu zaplanowana jest na 18 października 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.