Starminer zapowiedziany! Najnowsza gra Paradoxu niedługo trafi do wczesnego dostępu

Starminer

Paradox Arc to stosunkowo młode wydawnicze skrzydło firmy. Jego celem jest publikowanie gier mniejszych twórców. Jednym z takich projektów jest właśnie zapowiedziany dziś Starminer.

Starminer – zwiastun, termin premiery we wczesnym dostępie

Zwiastun Starminer

Zwiastun zapowiadający Starminer został dziś opublikowany na kanale Paradoxu w serwisie YouTube. Gra pozwoli nam wcielić się w rolę kosmicznego kontrahenta, a naszym głównym zadaniem będzie gromadzenie zasobów z pobliskich asteroid w celu rozbudowy statku oraz floty.

Stosowna karta produktu pojawiła się dziś na Steamie. Wynika z niej, że Starminer trafi do wczesnego dostępu w 2024 roku, gdzie pozostanie przez około następnych 12 miesięcy.

Wersja gry z Early Accessu zaoferuje nam pełnoprawny tutorial, a także tryby kampanii, przetrwania oraz sandboxowego budowania statków. Jak zaznaczają twórcy, pełnoprawne wydanie tytułu odznaczy się wyższą ceną.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunka 2077

Na razie nie wiemy jednak, kiedy dokładnie można spodziewać się debiutu Starminera. Gra najprawdopodobniej trafi wyłącznie na PC-ty, ale informacja ta nie została jeszcze potwierdzona.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.