Na The Invincible się nie skończy. Polskie studio planuje dwie nowe gry, w tym jedną większą

The Invincible

Miesiąc temu poznaliśmy w końcu oficjalną datę premiery The Invincible, gry opartej na powieści Stanisława Lema. Od debiutu dzielą nas jeszcze dwa miesiące, a tymczasem Starward Industries nie ma zamiaru spocząć na laurach. Polskie studio planuje już kolejne projekty i zdradziło na ich temat kilka szczegółów.

Starward Industries ma w planach dwie nowe gry

The Invincible – oficjalny zwiastun

Starward Industries ma sporo pomysłów na przyszłość po premierze swojej debiutanckiej produkcji The Invincible. W planach krakowskiego studia znajdują się aktualnie dwie gry – jedna z nich będzie większa i osadzona w atompunkowym uniwersum. O drugiej prezes Starward Industries, cytowany przez serwis Stockwatch, wspomniał tylko, że może ukazać się szybciej.

Jesteśmy na ostatniej prostej przed premierą The Invincible i obecnie, to jest dla nas temat numer jeden. Niemniej już od pewnego czasu myślimy o przyszłości twórczej. Wszystko wskazuje na to, że będziemy realizować dwa tytuły jednocześnie. Na ten moment mogę zdradzić jedynie, że jedną z kolejnych naszych produkcji będzie gra większa i osadzona w atompunkowym uniwersum, a drugi mniejszy tytuł może ukazać się szybciej.

Marek Markuszewski, prezes Starward Industries

Polskie studio ma także pomysły na inne, mniejsze gry spoza atompunkowego świata. Miałyby one pojawić się po premierze The Invincible i przed wspomnianą już nową „większą grą”. Marek Markuszewski zapowiedział, że chcą, by była to „ranga produktów pokroju Niezwyciężonego, produkcji, które mogą budować portfolio i rangę studia w krótkim czasie”.

Warto też dodać, że dzięki aneksowi do umowy ze spadkobiercą twórczości Stanisława Lema, krakowskie studio może wyprodukować więcej niż jedną grę w uniwersum The Invincible, a także dodatki. Pełną wyłączność ma zapewnioną do 2028 roku.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 7000 zł

Przypomnijmy, że The Invincible zadebiutuje 6 listopada 2023 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Czekacie na premierę tego tytułu? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.