Steam Deck w promocji tylko do jutra! Konsola Valve dostępna nawet 20% taniej

Steam Deck

Steam Deck okazał się hitem, który spopularyzował użycie Linuxa do grania w gry. Do tej pory konsola znalazła sporo szczęśliwych nabywców, więc zainteresowanie nią jest całkiem duże. Osobom czającym się na platformę Valve przypominamy, że tylko do jutrzejszego wieczora mogą ją zakupić ze znaczną zniżką.

Steam Deck – promocja

Steam Deck
Steam Deck

Steam Deck to dosyć potężne, a przy tym budżetowe narzędzie do grania w gry. Najtańszy wariant konsoli kosztuje niewiele więcej od Xboxa Series S z zaznaczeniem, że Steam OS oferuje znaczne większe możliwości od zamkniętej architektury oprogramowania platformy Microsoftu.

Tak więc warto przypomnieć, że jutro ostatni dzień wyprzedaży Steam Decka. Konsolę w promocyjnej cenie można dorwać tylko do jutra (21 września) do godziny 18:59:

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Być możę powyższe promocje nie są największymi okazjami świata, ale na pewno wypadają korzystnie. Zwłaszcza w przypadku wariantu 512 GB, który został przeceniony o około 619 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.