Steam Deck za darmo dla oglądających The Game Awards 2022! Nietypowa inicjatywa ze strony Valve

Steam Deck The Game Awards 2022

Gala The Game Awards 2022, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w gamingowym kalendarzu zbliża się wielkimi krokami. Valve chcąc nieco podgrzać atmosferę, przygotowało dla oglądających niesamowicie ciekawy konkurs. Na szczęśliwców czekać będzie darmowy egzemplarz konsoli Steam Deck.

Podczas The Game Awards Valve może rozdać nawet 180 darmowych egzemplarzy Steam Decka

Steam Deck
Steam Deck

Valve poinformowało właśnie, że oglądający galę The Game Awards 2022 poprzez Steam.tv będą mogli wygrać darmowy egzemplarz Steam Decka w wariancie 512 GB. Szczęśliwcy losowani będą co minutę trwania transmisji. Zakładając, że transmisja trwać będzie od dwóch do trzech godzin, to Valve może rozdać od 120 do 180 sztuk sprzętu, więc szansa na „wyrwanie” swojego egzemplarza jest całkiem wysoka.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto zaznaczyć, że nie wystarczy jedynie oglądać transmisji i oczekiwać na pojawienie się swojego nicku na liście wygranych. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się pod tym linkiem. Istotny jest także fakt, iż nasze konto musi być zweryfikowane. Oznacza to, że udział w konkursie mogą wziąć osoby, które w okresie między 14 listopada 2021 a 14 listopada 2022 roku dokonały dowolnego zakupu w sklepie Steam. Naturalnie, kolejnym warunkiem jest posiadanie konta „w dobrym stanie”, a więc bez żadnych banów czy upomnień.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Konkurs ten obowiązuje na terenie USA, Kanady, Wielkiej Brytanii oraz Unii Europejskiej, więc też w Polsce. Transmisja rozpocznie się w nocy z 8 na 9 grudnia 2022 roku o godzinie 1:30 czasu polskiego. Konkursowy stream dostępny będzie pod tym adresem. Powodzenia!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.