Steam dodaje nową, ciekawą funkcję. Umożliwi Wam robienie notatek podczas gry

Steam

Kilka dni temu zadebiutowała kolejna wersja bety Steama. Klient posiada teraz odświeżoną nakładkę w grze, która wzbogaciła się o nowe funkcje. Jedną z najciekawszych z nich jest skromna aplikacja notatek.

Aplikacja notatek znalazła się w becie klienta Steam

Steam notatki
Aplikacja notatek w kliencie Steama

Nowa aplikacja do robienia notatek na Steamie pozwoli graczom na zapisywanie istotnych do zapamiętania rzeczy podczas rozgrywki. Co warte wspomnienia, narzędzie działa w trybie offline i synchronizuje się pomiędzy różnymi komputerami.

To nie koniec wieści, bo Valve dodało też do swojego klienta możliwość przypinania niektórych elementów interfejsu bezpośrednio na ekranie gry. Dzięki temu nasze zapiski będą mogły towarzyszyć nam cały czas w podobny sposób, w jaki na Xboxie opcjonalnie wyświetla się okno z progresem w osiągnięciach.

Zobacz też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Naturalnie pełna lista zmian najnowszej aktualizacji bety Steama jest odrobinę większa. Z jej całością można zapoznać się w tym miejscu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.