Wolfenstein: Enemy Territory i 2 inne klasyki od Bethesdy za darmo na Steamie

Wolfenstein Enemy Territory

Bethesda Launcher odchodzi do lamusa, a wydawca wraca ze swoimi grami na Steama. Z okazji wielkiej migracji firma zdecydowała się udostępnić graczom aż 3 klasyki zupełnie za darmo. Mowa o Wolfenstein: Enemy Territory, The Elder Scrolls: Arena i The Elder Scrolls II: Daggerfall. Mimo że są to dość wiekowe produkcje (szczególnie Scrollsy), to i tak miło ze strony Todda Howarda i spółki.

Wolfenstein: Enemy Territory za darmo, a wraz z nim dwie pierwsze odsłony The Elder Scrolls

Zwiastun The Elder Scrolls: Daggerfall

Wszystkie gry spod skrzydła Bethesdy zmierzają na Steam, a gracze, którzy posiadają jakieś tytuły zakupione w Launcherze Bethesdy, mogą je bez trudu przenieść na platformę Valve, aby nie płacić dwukrotnie. W tym tekście nie skupimy się jednak na tym, a darmowych grach, które Bethesda udostępniła już na Steamie.

  1. Wolfenstein: Enemy Territory na Steam – za darmo
  2. The Elder Scrolls: Arena – za darmo
  3. The Elder Scrolls II: Daggerfall – za darmo

Przeczytaj też: Jak zwrócić grę na Steam

Na ten moment nie wiadomo, czy powyższe gry pozostaną darmowe już na zawsze, czy może jest to akcja ograniczona czasowo. Dlatego też warto odebrać darowane produkcje za pamięci, aby później nie żałować przegapionej okazji. Oby więcej takich rozdawnictw!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z