Stellar Blade doczekało się kolejnej ważnej aktualizacji! Przygoda Eve z masą nowej zawartości

Stellar Blade

Debiutujące w kwietniu 2024 roku Stellar Blade spotkało się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem ze strony posiadaczy konsol PlayStation. Koreańskie studio ShiftUp, które odpowiada za tę pozycję, nie zamierza jednak spoczywać na laurach i właśnie do gry trafiła kolejna spora aktualizacja. Fani tej produkcji będą mieli co sprawdzać.

Stellar Blade doczekało się aktualizacji 1.003

Aktualizacja o numerze 1.003, która jest już dostępna do pobrania, wprowadza całkiem sporo nowej zawartości do Stellar Blade. Gracze mogą liczyć na nowy tryb oparty o trening na jednym z 19 bossów dostępnych w grze, ale także na nowy poziom trudności, który nagradza dodatkowym kostiumem głównej bohaterki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani kompletowania nowych ubrań dla Eve mogą liczyć także na dwa dodatkowe kostiumy, które będzie można zdobyć w ramach przygody.

Stellar Blade
Stellar Blade

Nie zabrakło też kilku usprawnień związanych z HUD-em, zwiększono czas rozwiązania niektórych zagadek, poprawiono balans oraz namierzanie wrogów.

Zmian jest więc całkiem sporo i zdecydowana większość z nich pozytywnie wpłynie na ogólny odbiór i tak ciepło przyjętej gry. Pełna lista zmian i nowości dostępna jest pod tym adresem. Zamierzacie wrócić albo w ogóle rozpocząć przygodę ze Stellar Blade? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PlayStation LifeStyle

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.