Wiemy, kiedy Stellar Blade doczeka się wersji demo! PlayStation potwierdza termin udostępnienia

Stellar Blade

Kurz po premierze Rise of the Ronin powoli opada, a PlayStation nie zmierza brać ani chwili oddechu i już szykuje się do kolejnej dużej premiery. Tym razem jest nią Stellar Blade od studia Shift Up, które debiutować będzie na PS5 już pod koniec kwietnia. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli wstępnie sprawdzić tę produkcję w ramach wersji demo.

Stellar Blade z oficjalną datą premiery wersji demo

Zgodnie z komunikatem udostępnionym przez profil PlayStation Europe Stellar Balde doczeka się wydania wersji demo już 29 marca 2024 roku. Okazuje się więc, że gracze będą mogli przetestować produkcję od Shift Up na przeszło miesiąc przed premierą pełnej wersji. Czas ten powinien wystarczyć na to, aby każdy był w stanie ocenić, czy tytuł ten odpowiada jego gustom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto w tym miejscu przypomnieć, że jakiś czas temu demo gry przypadkiem zostało udostępnione przed producentów w PS Store. Wtedy część sprytniejszych graczy nie tylko pobrała te wersje na swoje konsole, dzieląc się z resztą oczekujących kolejnymi efektownymi materiałami.

Teraz jednak wszystko powinno już pójść bez takich problemów, a każdy zainteresowany będzie w stanie bez problemów ją przetestować na własną rękę. Na koniec przypominamy, że Stellar Blade zadebiutuje już 26 kwietnia 2024 roku wyłącznie na PS5. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: PlayStation Europe

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.