Demo Stellar Blade już dostępne do pobrania! Gracze mogą wypróbować grę na miesiąc przed premierą

Stellar-Blade

Nadchodzi premiera Stellar Blade. Dobrze by było więc wypróbować grę jeszcze przed nią. Jest ku temu idealna okazja, bo demo Stellar Blade jest już dostępne do pobrania.

Demo Stellar Blade dostępne do pobrania

Zwiastun Stellar Blade

Stellar Blade to najnowszy exclusive PS5. W grze wcielimy się w rolę bohaterki Eve, która przybywa na zniszczoną, postapokaliptyczną Ziemię.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wielu graczy oczekuje na ten tytuł, ale do jego premiery zostało jeszcze trochę. Tymczasem już teraz można wypróbować jego demo, które jest dostępne na serwerach PlayStation:

Miło, że twórcy gry zdecydowali się na wcześniejsze wydanie wersji demonstracyjnej. W dzisiejszych czasach niewiele gier oferuje graczom sprawdzenie tytułu przed zakupem, co jest zawsze plusem.

Tymczasem przypomnijmy, że pełna wersja Stellar Blade zadebiutuje już 26 kwietnia 2024 roku. Gra na razie pojawi się wyłącznie na PS5, później trafi też na PC.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.