Stellar Blade wygląda wyśmienicie! Zobaczcie 15-minutowy gameplay z nowego exclusive’a dla PS5

Stellar Blade

Stellar Blade znalazło się w ogniu krytyki. Nie wszystkim podoba się bowiem sposób, w jaki przedstawiona została główna bohaterka gry. Zdecydowana większość z niecierpliwością czeka jednak na premierę nadchodzącej produkcji studia Shift Up. W oczekiwaniu na debiut wspomnianego action-RPG zainteresowani mogą natomiast rzucić okiem na nowy i dość obszerny gameplay.

IGN prezentuje 15-minutowy gameplay ze Stellar Blade

Stellar Blade – gameplay

Najnowszy gameplay ze Stellar Balde został opublikowany przez redakcję IGN. Materiał trwa ponad 15 minut i skupia się na eksploracji zamkniętego metra oraz kanałów, a także na walce ze zróżnicowanymi oponentami. Nie zabrakło też miejsca na starcie z bossem. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę bardzo dobrze, a fani gatunku mają na co czekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Spustoszona przez dziwne i potężne stworzenia Ziemia została porzucona. Resztki zdziesiątkowanej rasy ludzkiej uciekły do Kolonii w przestrzeni kosmicznej. Po przylocie z Kolonii EVE, członkini 7. oddziału powietrznodesantowego, przemierza zdewastowane pozostałości naszej planety. Jej cel jest jasny: ocalić ludzkość i odzyskać Ziemię z rąk Naytiba – złowrogiej siły, która ją zniszczyła.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Stellar Blade zadebiutuje już 26 kwietnia 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja trafi wówczas wyłącznie na konsole PlayStation 5. Zamierzacie sięgnąć po nowe action-RPG od studia Shift Up? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.