W Stellar Blade zagramy po polsku? Gra została przetłumaczona aż na 22 języki

Stellar Blade

Deweloper gry Stellar Blade uchylił rąbka tajemnicy na temat dostępnych wersji językowych nadchodzącej produkcji na PS5. Okazuje się, że tytuł został przetłumaczony aż na 22 języki, co sugeruje, że zarówno producent jak i wydawca wierzą w globalny sukces gry. Rodzimi gracze z kolei liczą na to, że jednym z 22 języków będzie polski.

Stellar Blade będzie posiadać mnóstwo możliwości dostosowania wersji językowej

Studio Shift Up odpowiedzialne za nadchodzące ekskluzywnie na PS5 Stellar Blade ogłosiło, że ich nadciągająca produkcja będzie przetłumaczona aż na 22 języki, z czego 9 to będą pełne dubbingi. Tak wiele dostępnych wersji językowych pozwala mieć nadzieję, że jedną z lokalizacji będzie język polski.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oficjalnie wiadomo o wersjach angielskiej, koreańskiej i japońskiej, z czego ta ostatnia będzie dostępna jedynie na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. Zarówno deweloper jak i Sony, nie zdradzili szczegółów na temat pozostałych lokalizacji językowych dostępnych w grze.

Stellar Blade to gra ekskluzywna na PlayStation 5, a jak wiadomo, Sony mocno inwestuje w tłumaczenia swoich tytułów na wyłączność. Dlatego wysoce prawdopodobne jest pojawienie się polskiej wersji w produkcji studia Shift Up, przynajmniej w formie napisów. Jednak na oficjalne informacje w tej kwestii trzeba jeszcze poczekać.

Źródło: PushSquare

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.