Still Wakes the Deep z datą premiery! Szykujcie się na przygodę w stylu BioShocka w Xbox Game Pass

Still Wakes the Deep

Still Wakes the Deep jest jedną z najciekawszych zapowiedzianych gier w Game Passie. Fani horroru mogą być szczęśliwi, bo produkcja ta nareszcie dostała datę premiery. Wydarzy się ona już latem.

Still Wakes the Deep – data premiery

Still Wakes the Deep – data premiery

Still Wakes the Deep zabierze nas do deszczowej Szkocji 1795 roku. Mówiąc konkretniej, trafimy na platformę wiertniczą, gdzie naszym zadaniem będzie uratowanie załogi przed różnym plugastwem pochodzącym z innego świata.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja ta została zapowiedziana na Xbox Games Showcase w 2023 roku. Wiedzieliśmy, że trafi do Xbox Game Pass, ale aż do teraz nie znaliśmy jej daty premiery.

Ta została nareszcie ujawniona. Tak więc Still Wakes the Deep pojawi się na rynku już 18 czerwca 2024 roku.

Za przygotowanie gry odpowiada studio The Chinese Room. Fani mogą znać tę ekipę ze stworzenia takich tytułów jak Amnesia: A Machine for Pigs czy Everybody’s Gone to the Rapture, studiu powierzono też dalsze prace nad Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Still Wakes the Deep pojawi się także na innych platformach. Gra zmierza bowiem na PC, PS5 i Xboxy Series X|S.

Źródło: Future Games Show

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.