Stormgate to darmowa gra taktyczna od weteranów branży. Ujawniono pierwszy trailer

Stormgate

Frost Giant Studios to nowe studio, nad którym pieczę sprawują weterani pracujący w przeszłości dla Blizzarda. Twórcy posiadający doświadczenie w tworzeniu gier taktycznych postanowili podczas Summer Game Fest 2022 ujawnić pierwszy zwiastun swojego najnowszego projektu pod tytułem Stormgate.

Stormgate darmowym tytułem od weteranów branży

Zwiastun Stormgate

Stormgate, bo to o nim mowa, będzie produkcją RTS, która zabierze nas do mrocznych, zaskakujących klimatem lokacji. Nie zabraknie w nich wrogo nastawionych istot, a to, czy im podołamy, zależy wyłącznie od naszych umiejętności i podjętych w trakcie rozgrywki taktyk. W pozycji nie zabraknie kampanii fabularnej oraz sieciowych potyczek przeciwko innym graczom.

Co najważniejsze – Stormgate będzie darmową produkcją, a w 2023 roku odbędzie się beta, do której można zapisać się już teraz poprzez oficjalną stronę gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z