PS Plus Premium i Extra na maj z jedną usuniętą grą. Subskrybenci usługi pobiorą „tylko” 22 produkcje

PS Plus

Nie dalej jak wczoraj Sony oficjalnie poinformowało o ofercie PS Plus Premium i Extra na maj 2023. Szybkie zerknięcie na podaną przez firmę listę wskazuje, że w tym miesiącu mieliśmy pobrać aż 23 gry. Sony finalnie zdecydowało jednak o usunięciu z niej jednej produkcji.

Story of Seasons: Friends of Mineral Town usunięte z oferty PS Plus Premium i Extra

Story of Seasons: Friends of Mineral Town

Sony nie poinformowało jeszcze, dlaczego wykluczono Story of Seasons: Friends of Mineral Town z majowej oferty PS Plus Premium i Extra. Gra została po prostu usunięta z listy na dostępnej na blogu PlayStation bez żadnego słowa.

To w sumie nie pierwszy raz, gdy dochodzi do takiej sytuacji. Wcześniej z PS Plus zniknęło Sayonara Wild Hearts, które zostało błędnie oznaczone jako jedna ze styczniowych gier abonamentu.

Zobacz też: Ranking słuchawek gamingowych

Być może więc kolejny raz mamy do czynienia ze zwykłą pomyłką ze strony producentów konsol PlayStation. Nie dowiemy się tego jednak bez oficjalnego wyjaśnienia firmy, a tymczasem przypominamy, że pozostałe 22 gry z majowego PS Plus Premium i Extra będą dostępne do pobrania już od 16 maja.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.