Stranded Alien Dawn to kolejny survival ze świetnymi założeniami. Oto trailer i gameplay prosto z Gamescomu 2022

Stranded Alien Dawn

W trakcie Gamescomu 2022 nie brakuje zapowiedzi i aktualizacji już wcześniej ujawnionych survivali. Fani gatunku mają powody do radości, bo mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć Stranded: Alien Dawn. Za grę odpowiadają autorzy serii Surviving Mars czy Tropico, więc jest na co czekać.

REKLAMA

Stranded Alien Dawn zapowiada się ciekawie

Stranded Alien Dawn – trailer

Podczas zabawy przejmiemy kontrolę nad zespołem astronautów – zbierzemy surowce i minerały, które pozwolą nam rozwinąć nie tylko bohatera, ale również naszą bazę, która z każdym ulepszeniem będzie coraz to lepsza. Nie zabraknie również starć, które ukazano na pierwszym gameplayu z gry.

Zobacz też: Jakie słuchawki do PS5 kupić?

Stranded: Alien Dawn trafi do wcześnego dostępu jeszcze w październiku 2022 roku. Tytuł jest zapowiedziany obecnie jedynie na PC.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać