Stray wkrótce zadebiutuje na Xboxach! PlayStation traci swój „koci exclusive”

Xbox Stray

Jedną z ciekawszych, choć nieoczywistych premier 2022 dla wielu osób jest Stray, czyli kocie opowieści w futurystyczno-dystopijnym świecie. Produkcja ta stała się hitem zarówno na konsolach PlayStation oraz PC, zbierając ogrom pozytywnych recenzji od krytyków, jak i graczy. Teraz w zasadzie możemy już powiedzieć, że niebawem tytuł ten zawita także na konsolach Xbox.

Wersja Stray na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S oceniona przez ESRB

Ojo!#Stray aparece listado para #Xbox One y Series X y S en #ESRB 👀 pic.twitter.com/WZg0vFdhb2

— Mark (@MACOS380) May 16, 2023

Ojo!#Stray aparece listado para #Xbox One y Series X y S en #ESRB 👀 pic.twitter.com/WZg0vFdhb2

— Mark (@MACOS380) May 16, 2023

Jak zauważył jeden z użytkowników Twittera, który kryje się pod pseudonimem MACOS380, Stray otrzymał ocenę od amerykańskiej agencji ratingowej ESRB dla wersji na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S. Produkcja od studia BlueTwelve otrzymała klasyfikację „E 10+”, a w podsumowaniu ocenę tą uargumentowano okazjonalnymi starciami z zurkami.

Poza tym wspomniane zostało, że na pewnym etapie zabawy gracze uzyskują dostęp do sprzętu, którym można anihilować owych myszopodobnych przeciwników.

Przeczytaj też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Informacje te jasno sugerują, że w relatywnie niedalekiej przyszłości wydawca gry — Annapurna Interactive — ogłosi oficjalnie datę premiery Stray w wersji na konsole Xbox. Biorąc pod uwagę ogólnie pozytywny odbiór tej pozycji na PS4, PS5 i PC, możemy spodziewać się, że debiut na sprzęcie Microsoftu dostarczy temu tytułowi rzeszę nowych graczy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.