Stray trafi na Nintendo Switch! Znamy termin premiery

Stray

Stray to hitowa gra o przygodach uroczego kota. Do tej pory gra była niedostępna dla konsoli, która wydawała się wprost stworzona dla takich produkcji. Do czasu, bo właśnie ogłoszone jej wydanie na Nintedo Switch.

Stray – zapowiedź na Nintendo Switch

Zwiastun Stray

Chyba nie ma gracza, który nie darzyłby Stray sympatią. Produkcja ta okazała się świetną ciekawostką, która szybko zagościła na półkach wielu fanów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety do tej pory była ona dostępna wyłącznie na PC, PlayStation i Xboxach. Do czasu, bo właśnie zapowiedziano ją na Nintendo Switch.

Zapowiedź miała miejsce na Nintendo Direct. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu tytułu na Switchu, ale wiemy, że wydarzy się to jeszcze latem 2024 roku.

Natomiast z powyższego trailera wynika, że graficznie wygląda to przyzwoicie. Posiadacze sprzętu Nintendo nie będą się więc musieli martwić zbyt dużymi ustępstwami względem konkurencyjnych platform.

Źródło: YouTUbe

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.