Dodatek do Elden Ring ogrywany za pomocą umysłu! Streamerka pokonuje w ten sposób najtrudniejszych bossów

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Większość graczy przyzwyczajona jest, że gry wideo zazwyczaj ogrywa się za pomocą myszki klawiatury, a także kontrolera. Zdarza się czasem, że produkcje dostają różne niecodzienne urządzenia dodatkowe jak np. deskorolka do Tony Hawk: Shred. Okazuje się jednak, że nie są to jedyne sposoby na sterowanie w grach, gdyż pewna ogrywa najnowszy dodatek do Elden Ring za pomocą… własnego umysłu.

Streamerka ogrywa Elden Ring: Shadow of the Erdtree za pomocą własnych fal mózgowych

Elden Ring: Shadow of the Erdtree — zwiastun

Dodatek do gry Elden Ring o podtytule Shadow of the Erdtree miał swoją premierę ledwie kilka dni temu i już od dnia premiery nie schodzi z usta fanów. Wielu graczy zwraca uwagę na wyśrubowany poziom trudności rozszerzenia, które jest sporym wyzwaniem nawet dla entuzjastów gatunku soulslike.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że niektórzy Elden Ring: Shadow of the Erdtree stawiają sobie jeszcze większe wyzwanie niż tylko przejście dodatku za pomocą kontrolera. Streamerka o nicku Perrikaryal postanowiła przejść ten tytuł za pomocą… swojego umysłu.

Streamerka już od dłuższego czasu pokonuje bossów w Elden Ring przy pomocy specjalnego urządzenia elektroencelograficznego. Sprzęt ten został odpowiednio przez kobietę przystosowany do odczytywania jej fal mózgowych, co pozwoliło na zaprogramowanie urządzenia w tak sam sposób jak pad do gier. Oczywiście Perrikaryal musiała odpowiednio przystosować się, by móc obsługiwać urządzenie tak, jak ona chce i wymagało to od niej wielu godzin poświęconego czasu.

Choć dla wielu wydaje się być to scenariuszem niczym z filmu science fiction to streamerka Perrikaryal udowodniła, że kontrola gier za pomocą własnego umysłu do pewnego stopnia jest możliwa, nawet w tak trudnych grach jak Elden Ring. Dajcie znać, czy chcielibyście spróbować przejść ten tytuł w ten sposób.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.