Street Fighter 6 wkrótce z kolejnym wojownikiem. Capcom prezentuje nowy wygląd znanej postaci

Street Fighter 6 Akuma

Street Fighter 6 może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami sprzedaży. Capcom natomiast dotrzymuje przedpremierowych obietnic i poszerza grono grywalnych postaci o kolejne osobistości. Już niedługo w najnowszej odsłonie popularnej serii pojawi się wojownik, którego raczej nie trzeba przedstawiać fanom cyklu.

Akuma zmierza do Street Fighter 6. Nowy zwiastun prezentuje znanego wojownika

Street Fighter 6 – Akuma zwiastun

Capcom informuje, że wiosną bieżącego roku do Street Fighter 6 trafi Akuma. Niestety japońska firma nie ujawniła, kiedy dokładnie to nastąpi. Po raz pierwszy wspomnianą postać fani serii mieli okazję zobaczyć w Super Street Fighter II Turbo z 1994 roku. Powyższy zwiastun pozwala również przyjrzeć się nowemu wyglądowi doświadczonego wojownika.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Street Fighter 6 znany bohater będzie bowiem prezentował się nieco inaczej niż w poprzednich odsłonach serii. Takayuki Nakayama – reżyser gry – zauważa, że dzięki siwym włosom i swojej posturze Akuma „bardziej rzuca się w oczy”. Muskulatura wojownika miała być natomiast inspirowana posągami Buddy oraz zwierzętami.

Street Fighter 6 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zagrać w najnowszą odsłonę popularnej serii bijatyk od Capcomu? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Źródło: Wccftech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.