Street Fighter 6 z oficjalną datą premiery! Legendarna bijatyka wkrótce trafi do graczy

street-fighter-6

Tegoroczne The Game Awards zaczęło się od wprowadzającego wydarzenia, podczas którego zapowiedziano kilka konkretnych produkcji. Jedną z nich jest Street Fighter 6, a co najważniejsze wreszcie poznaliśmy datę premiery tego tytułu. Fani bijatyk powinni szykować pady!

Street Fighter 6 zadebiutuje na początku czerwca 2023 roku

Street Fighter 6 – trailer

Wraz z nowym zwiastunem Street Fightera 6 dowiedzieliśmy się, że produkcja trafi do sprzedaży dokładnie 2 czerwca 2023 roku. Oznacza to, że ostatni przeciek zauważony w PlayStation Store nieznacznie rozmijał się z prawdą. Sam materiał prezentuje się naprawdę zjawiskowo, a przede wszystkim bardzo tanecznie!

Przeczytaj też: Jak sprawdzić, czy telewizor ma DVB-T2?

Entuzjaści serii powinni być zadowoleni z tego ogłoszenia, mają bowiem jeszcze trochę czasu, żeby rozgrzać się przed premierą Street Fighter 6. Wszyscy zainteresowani mogą także zacząć już składać przedpremierowe zamówienia. Jak widać, połowa roku zapowiada się naprawdę bardzo emocjonująco!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!