Street Fighter 6 sprawdzicie za darmo. Capcom ogłasza otwartą betę na PC, Xboxy Series X|S i PS5

Street Fighter 6

Zapewne wielu fanów bijatyk oczekuje na rychłą premierę Street Fighter 6. Okazuje się, że Capcom przygotował dla nich miłą niespodziankę. Jest nią mianowicie darmowa, otwarta beta gry, która startuje już w tym miesiącu na wszystkich nowych platformach oraz komputerach.

Capcom zapowiedział otwartą betę Street Fighter 6

Zwiastun otwartej bety Street Fighter 6

Nie przedłużając zbędnie, otwarta beta Street Fighter 6 rozpocznie się już 19 maja o 7:00 i zakończy 21 maja o tej samej godzinie. Jak wspomnieliśmy wyżej, dostęp do niej uzyskają użytkownicy PC (poprez Steam), Xboxów Series X|S oraz PS5.

Aby wziąć udział w testach, wystarczy połączyć swoje konto Steam, PlayStation Network lub Xbox Live z Capcom ID poprzez stronę internetową producenta. Preload będzie dostępny już od 16 maja, więc warto pamiętać o tym zawczasu, by rozpocząć zabawę jak najwcześniej.

Beta jest darmowa, więc konsolowi użytkownicy nie muszą być subskrybentami Xbox Live Gold ani PlayStation Plus. Wymagać tego będzie jednak finalna wersja gry.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Street Fighter 6 pojawi się na rynku już 2 czerwca 2023 roku. Produkcję uruchomią posiadacze PC, PS4, PS5 i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.