Suicide Squad Kill The Justice League krytykowane przez graczy. „Nigdy nie widziałem czegoś tak niechlujnego”

Suicide Squad Kill The Justice League

Dokładnie wczoraj spadło embargo na pierwsze wrażenia z przedpremierowych testów Suicide Squad Kill The Justice League. To zaś oznacza, że w sieci zaczęły pojawiać się materiały prezentujące fragmenty rozgrywki z nadchodzącej gry od Rocksteady Studios. Na nieszczęście dla deweloperów gracze raczej dość sceptycznie odnoszą się do tego, co dane im było zobaczyć, a głównym celem krytyki jest interfejs…

UI Suicide Squad Kill The Justice League wyróżniać będzie… tragicznie stworzony interfejs?

Kiedy w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się pierwsze materiały z Suicide Squad Kill The Justice League, wielu obserwatorów bardzo krytycznie podeszło do tego, co zostało ujawnione. Głównym celem krytyki jest interfejs upstrzony licznymi wskaźnikami, cyframi czy podpowiedziami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiele osób zwraca uwagę, że UI gry bardziej przypomina to, z czym mamy styczność w grach mobilnych czy niektórych grach MMORPG. Komentujący twierdzą, że po pierwsze tych elementów jest za dużo, a po drugie są one często ze sobą niespójne i powodują uczucie chaosu.

Naprawdę chciałbym pokochać #SuicideSquadGame, ale to nie jest to. Naprawdę mam nadzieję, że Rocksteady uporządkuje UI.

Wpis WesNemo na Twitterze

Niektórzy nie są nawet w stanie uwierzyć, że Rocksteady, które w przeszłości dostarczyło genialną i bardzo schludną trylogię Batmana stworzyło coś tak okropnego.

Wygląda okropnie. Nie mogę uwierzyć, że zostało to stworzone przez tych samych deweloperów, którzy dostarczyli nam legendarne gry z serii Arkham.

Wpis Tony301195 na Twitterze

Przeglądając kolejne ujęcia z Suicide Squad Kill The Justice League rzeczywiście widać, że UI gry jest po prostu zasypane masą informacji. W niektórych momentach, gdy na ekranie dzieje nieco więcej i pojawiają się dodatkowe komunikaty, gra bardzo, ale to bardzo mocno traci na czytelności.

Przeczytaj też: Gry podobne do Fallout

Mając na uwadze, że z interfejsem gry mamy styczność niemal przez cały czas naszej zabawy, tak może to bardzo negatywnie wpływać na ogólne doświadczenia. Możliwe, że na fali krytyki twórcy postarają się wprowadzić jeszcze jakieś konkretne zmiany, w końcu mają czas do 2 lutego 2024 roku. Czy im się uda? Czas pokaże.

Źródło: Twitter/X: Tony301195, Twitter/X: WesNemo

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.