W Suicide Squad: Kill the Justice League gra coraz mniej osób. Tytuł przegrywa z 9-letnim Batmanem

Suicide Squad Kill the Justice League

Mimo że najnowsza gra studia Rocksteady zebrała przyzwoite recenzje, to daleko jej od hitu. Jednym z najpoważniejszych zarzutów była powtarzalność zadań pobocznych oraz mała różnorodność przeciwników. Nuda najwyraźniej dała się graczom we znaki, ponieważ Suicide Squad: Kill the Justice League pod względem popularności przegrywa z Batmanem: Arkham Knight wydanym w 2015 roku.

Słabnące zainteresowanie Suicide Squad: Kill the Justice League

Popularność Batman Arkham Knight i Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League nie zapisze się w pamięci fanów uniwersów DC. Niespełna dwa tygodnie po premierze tytuł wzbudza coraz mniejsze zainteresowanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak podaje serwis SteamDB, w ciągu ostatnich 24 godzin Suicide Squad: Kill the Justice League uruchomiło zaledwie 3131 użytkowników Steam. Dla porównania ulice Gotham w 9-letnim Batmanie: Arkham Knight przemierzało 3994 graczy.

Co więcej, Batman: Arkham Knight poradził sobie dwukrotnie lepiej w momencie debiutu, przyciągając przed ekrany 27 tysięcy osób. W przypadku Suicide Squad: Kill the Justice League mowa o 13 tysiącach.

To fatalny wynik, jednak istnieje szansa, że rozczarowani gracze dadzą najnowszej produkcji Rocksteady drugą szansę. W ramach darmowych aktualizacji do Suicide Squad: Kill the Justice League trafi sporo nowej zawartości.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.