Suicide Squad: Kill the Justice League gotowe do premiery! Gracze spróbują „dokonać niemożliwego”

Suicide Squad: Kill the Justice League

W zeszłym tygodniu Rocksteady Studios przedstawiło pełne wymagania sprzętowe Suicide Squad: Kill the Justice League. Deweloperzy najwyraźniej nie zamierzają zwalniać tempa. Do sieci trafił bowiem kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Tym razem zainteresowani mogą zapoznać się z premierowym zwiastunem nowej gry twórców serii Batman: Arkham.

Premierowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League przypomina o zbliżającym się debiucie nowej gry Rocksteady Studios

Suicide Squad: Kill the Justice League – premierowy zwiastun

Najnowszy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League przypomina, że w trakcie rozgrywki gracze spróbują „dokonać niemożliwego”. Mowa tutaj oczywiście o tytułowym zadaniu, czyli pokonaniu członków Ligi Sprawiedliwości. Harley Quinn i spółka będą bowiem musieli stawić czoła popularnym bohaterom, którzy pod kontrolą Brainiaca sieją spustoszenie w Metropolis.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedziami Rocksteady Studios zamierza wspierać swoją produkcję po premierze. Suicide Squad: Kill the Justice League ma bowiem zostać wzbogacone m.in. o kolejnych grywalnych złoczyńców czy nowe bronie. Postacie, różnego rodzaju wydarzenia czy też dodatkowe elementy ekwipunku mają trafiać do gry w ramach bezpłatnych aktualizacji.

Na koniec warto przypomnieć, że premiera Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku. Najnowsza produkcja Rocksteady Studios trafi wówczas na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na nowe dzieło twórców serii Batman: Arkham? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.