Suicide Squad Kill the Justice League z kolejnymi prezentacjami rozgrywki! Gra zapowiada się naprawdę dobrze

Suicide Squad Kill the Justice League

Gwoździem dzisiejszego pokazu State of Play był bez wątpienia 15-minutowy pokaz gameplayu z Suicide Squad Kill the Justice League. Oczekiwania są ogromne, a na premierę, która będzie miała miejsce już maju, czeka naprawdę wielu graczy z całego świata. Przyglądając się temu, co zostało zaprezentowane na dzisiejszym evencie, szykuje się naprawdę niesamowicie ciekawy debiut.

REKLAMA

Materiały z Suicide Squad Kill the Justice League na PS5 State of Play zapowiada niezwykle intensywną produkcję

Suicide Squad Kill the Justice League — prezentacja rozgrywki

Tym, co wyróżnia się od początku to różnorodność stylów, które oferować będą grywalni (anty)bohaterzy. Dobrym przykładem są tutaj Harley Quinn i King Shark, którzy, mimo że na pierwszy rzut oka oferują zbliżone możliwości rozgrywki, tak widać, że słynna kochanka Jokera porusza się bardziej akrobatyczny sposób, człowiek-rekin zaś porusza się za pomocą potężnych skoków.

Suicide Squad Kill the Justice League oferować będzie rozgrywkę kooperacyjną dla maksymalnie czterech graczy w sesji, co przypadnie do gustu wszystkim fanom wspólnej zabawy. Osoby preferujące samotne granie będą mogły liczyć na pomoc botów, które sterować będą pozostałym członkami ekipy.

Suicide Squad Kill the Justice League — materiał prezentujący podstawowe założenia rozgrywki

W produkcji nie zabraknie całkiem rozbudowanych opcji personalizacji. Zmieniać będzie można nie tylko wyglądy naszych bohaterów (i na przykład przebrać wspomnianego King Sharka za Supermana), ale także dostosowywać wyglądy poszczególnych broni.

Pozostając jeszcze w wątku arsenału grywalnych postaci, to będzie on całkiem pokaźny i bardzo modyfikowalny, bo w trakcie zabawy pojawi się opcja ulepszania poszczególnych strzelb.

Suicide Squad Kill the Justice League będzie pozycją, w której oczywiście zobaczymy wiele dobrze znanych postaci, ale twórcy zapowiedzieli, że w podczas poznawania historii pojawi się kilka zupełnie nowych twarzy.

Przeczytaj też: Gry strzelanki

Wszystko to prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie i zapowiada niezwykle pasjonującą rozgrywkę, choć niektórych zapewne rozczarują wcześniejsze doniesienia o mikropłatnościach i przepustce sezonowej, które także się pojawią. Na koniec przypominamy, że Suicide Squad Kill the Justice League zadebiutuje już 26 maja 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!