Suicide Squad Kill The Justice League prawie 50% taniej w miesiąc po premierze. Zainteresowanie grą szoruje po dnie

Suicide Squad Kill The Justice League

Nie ma co ukrywać — Suicide Squad Kill the Justice League zaliczyło dość mizerną premierą, a kolejne statystyki, pokazują, że tytuł ten nadal traci zainteresowanie graczy. Najwidoczniej wyniki sprzedażowe także nie zadowalają wydawcy, który stara się jakkolwiek ratować dość słabe wyniki tej pozycji. Z tego też powodu ta anty-bohaterska produkcja doczekała się już pierwszych przecen.

Suicide Squad Kill the Justice League na dość sporej przecenie

Suicide Squad Kill the Justice League Steam
Suicide Squad Kill the Justice League Steam

Do 21 marca 2024 standardowe wydanie Suicide Squad Kill the Justice League można nabyć na Steamie za 188,40 zł, edycja Deluxe zaś wyceniona została na 269,30 zł. Jest to dość drastyczna obniżka, zwłaszcza że tytuł ten debiutował stosunkowo niedawno i przynajmniej teoretycznie nadal powinna cieszyć się ogromnym zainteresowaniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Obniżek doczekały się także wersje na PS5 i Xbox Series X|S. W sklepie Sony do 14 marca grę można nabyć za 269,40 zł. W Xbox Store za tytuł ten trzeba zapłacić 281,40 zł, ale tutaj specjalna zniżka obowiązuje do dziś.

Suicide Squad Kill the Justice League SteamDB
Statystyki Suicide Squad Kill the Justice League wg. SteamDB

Obniżenie ceny Suicide Squad Kill the Justice League znalazło odwzorowanie w statystykach graczy bawiących się w tej pozycji. W miniony weekend w produkcji tej bawiło się w szczytowym momencie 1062 osoby. Nie jest to zawrotna liczba, ale w skali ostatniego miesiąca mowa o jednym z lepszych wyników.

Raczej nie takich rezultatów spodziewali się zarówno deweloperzy z Rocksteady, jak i sam wydawca, czyli Warner Bros. Z drugiej strony Suicide Squad Kill the Justice League raczej nie ma zbyt wiele do zaoferowania nawet wiernym fanom uniwersum DC. Myślicie, że jest jeszcze szansa na uratowanie tej gry? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Steam/SteamDB

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.