Czekacie na recenzje Suicide Squad: Kill the Justice League? Przed premierą ich nie zobaczycie

Suicide Squad Kill the Justice League Harley Quinn

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutuje na rynku już w najbliższy piątek. Wielu graczy z pewnością czeka na pierwsze recenzje gry Rocksteady Studios. Okazuje się jednak, że opinie branżowych mediów na temat nowej produkcji twórców serii Batman: Arkham pojawią się dopiero po jej debiucie.

Recenzje Suicide Squad: Kill the Justice League pojawią się dopiero po premierze gry

Cade Onder z ComicBook.com został poinformowany, że recenzenci otrzymają dostęp do Suicide Squad: Kill the Justice League dopiero w momencie uruchomienia serwerów. Zgodnie z zapowiedziami na to nastąpić jutro – 30 stycznia 2024 roku – ponieważ właśnie wtedy rozpocznie się wczesny dostęp dla nabywców edycji Deluxe. Dlatego też recenzje nowej produkcji Rocksteady Studios nie trafią do sieci przed jej premierą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

IGN poinformowało natomiast, że Warner Bros. całkowicie odmówiło przysłania redakcji kluczy recenzenckich. Oczywiście wydawca nie ma takiego obowiązku, ale wspomniany serwis jakiś czas temu podzielił się niezbyt przychylnymi wrażeniami z przedpremierowej wersji Suicide Squad: Kill the Justice League. Czy miało to wpływ na decyzję amerykańskiej firmy? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy, choć można się domyślać.

Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutuje 2 lutego 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. W zeszłym tygodniu ujawniono szczegóły 1. sezonu nowej produkcji Rocksteady Studios. Zgodnie z zapowiedziami już w marcu wspomniany tytuł zostanie wzbogacony m.in. o nową grywalną postać.

Źródło: IGN, X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.