Znamy długość Summer Game Fest 2023! Na wydarzeniu pojawią się 3-4 „bardzo interesujące” gry

Summer Game Fest 2023

Summer Game Fest jest jednym z kilku dużych growych wydarzeń, które wkrótce odbędą się w krótkim odstępie czasowym. Ostatnio jego producent Geoff Keighley zdradził nam, ile godzin będziemy potrzebować na zapoznanie się ze wszystkim, co już w czerwcu przygotują dla nas goście tej słynnej imprezy. Dowiedzieliśmy się też, że zaprezentowane nam zostaną trzy lub cztery „bardzo interesujące” zapowiedzi.

Geoff Keighley zapowiada: Summer Game Fest 2023 z trzema lub czterema głośnymi grami

Summer Game Fest 2023 partnerzy
Partnerzy Summer Game Fest 2023

Producent i gospodarz Summer Game Fest Geoff Keighley został w rozmowie z Epic Games Store zapytany o to, czy podczas tegorocznej odsłony wydarzenia możemy spodziewać się pojedynczej zapowiedzi, która skradnie show niczym The Last of Us Part I czy Elden Ring w przeszłości. W odpowiedzi usłyszeliśmy natomiast, że program ma zawierać trzy lub cztery gry, które będą „bardzo interesujące” dla publiczności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jakie konkretnie tytuły miał na myśli Keighley? Tego możemy się już tylko domyślać. Biorąc jednak pod uwagę listę gości Summer Game Fest 2023, jego słowa wydają się dosyć prawdopodobne.

W imprezie wezmą bowiem udział prawdziwe tuzy gamingu. Mowa tu o takich gigantach jak Square Enix, Xbox, PlayStation i Activision. Nie zabraknie też naszych rodaków z CD Projekt RED oraz Techlandu.

Zobacz też: Mikrofon do nagrywania – najlepsze modele

Summer Game Fest 2023 potrwa łącznie aż 2 godziny. Impreza rozpocznie się już 8 czerwca o godzinie 21:00 polskiego czasu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.