Znamy długość Summer Game Fest 2023! Na wydarzeniu pojawią się 3-4 „bardzo interesujące” gry

Summer Game Fest 2023

Summer Game Fest jest jednym z kilku dużych growych wydarzeń, które wkrótce odbędą się w krótkim odstępie czasowym. Ostatnio jego producent Geoff Keighley zdradził nam, ile godzin będziemy potrzebować na zapoznanie się ze wszystkim, co już w czerwcu przygotują dla nas goście tej słynnej imprezy. Dowiedzieliśmy się też, że zaprezentowane nam zostaną trzy lub cztery „bardzo interesujące” zapowiedzi.

Geoff Keighley zapowiada: Summer Game Fest 2023 z trzema lub czterema głośnymi grami

Summer Game Fest 2023 partnerzy
Partnerzy Summer Game Fest 2023

Producent i gospodarz Summer Game Fest Geoff Keighley został w rozmowie z Epic Games Store zapytany o to, czy podczas tegorocznej odsłony wydarzenia możemy spodziewać się pojedynczej zapowiedzi, która skradnie show niczym The Last of Us Part I czy Elden Ring w przeszłości. W odpowiedzi usłyszeliśmy natomiast, że program ma zawierać trzy lub cztery gry, które będą „bardzo interesujące” dla publiczności.

Jakie konkretnie tytuły miał na myśli Keighley? Tego możemy się już tylko domyślać. Biorąc jednak pod uwagę listę gości Summer Game Fest 2023, jego słowa wydają się dosyć prawdopodobne.

W imprezie wezmą bowiem udział prawdziwe tuzy gamingu. Mowa tu o takich gigantach jak Square Enix, Xbox, PlayStation i Activision. Nie zabraknie też naszych rodaków z CD Projekt RED oraz Techlandu.

Zobacz też: Mikrofon do nagrywania – najlepsze modele

Summer Game Fest 2023 potrwa łącznie aż 2 godziny. Impreza rozpocznie się już 8 czerwca o godzinie 21:00 polskiego czasu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.