Summer Game Fest powraca! Poznaliśmy oficjalną datę wydarzenia

Summer Game Fest 2024

Nie ma fana gier, który nie zna Summer Game Fest. Miło więc jest ogłosić, że wydarzenie powróci. W te wakacje znów poznamy więc sporo nowości na temat zbliżających się gier.

Summer Game Fest 2024 – data

Summer Game Fest jest znane z ujawniania wielu ciekawych nowości na temat produkcji, które mają wkrótce zadebiutować. Liczymy, że tak będzie też i tym razem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Właśnie poznaliśmy bowiem oficjalną datę wydarzenia. Odbędzie się ono już 7 czerwca w Los Angeles o godzinie 22:00 polskiego czasu.

Polskich graczy czeka więc delikatne zarwanie nocy. Tym bardziej że event potrwa aż dwie godziny. Możemy więc być pewni, że będzie wypełniony po brzegi fascynującymi wiadomościami oraz zwiastunami.

Transmisja z Summer Game Fest odbędzie się poprzez YouTube Theather. Już teraz można zapisać się na oficjalnej stronie wydarzenia, aby nie przegapić związnych z nim powiadomień.

Źródło: Summer Game Fest

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.