Super Mario Bros. Wonder z rekordowym zainteresowaniem w Europie! Nintendo chwali się sukcesem

Super Mario Bros. Wonder

Od premiery Super Mario Bros. Wonder minął blisko tydzień. Najnowsza platformówka z wąsatym hydraulikiem w roli głównej jest jedną z najlepszych gier 2023 roku, co potwierdza średnia ocen w serwisie Metacritic. Okazuje się również, że wspomniana produkcja może pochwalić się rekordowym zainteresowaniem w Europie, o czym poinformowała firma Nintendo.

Super Mario Bros. Wonder to najszybciej sprzedająca się gra z serii Super Mario w Europie

Europejski oddział Nintendo opublikował wpis na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter), w którym pochwalano się sukcesem Super Mario Bros. Wonder. Okazuje się, że wspomniana produkcja jest najszybciej sprzedającą się grą z serii Super Mario na Starym Kontynencie. Rekord udało się ustanowić już w ciągu pierwszych trzech dni od premiery.

Niestety japońska firma nie podzieliła się wynikami sprzedaży Super Mario Bros. Wonder, ale przypomniała za to o wysokich ocenach. Niewykluczone, że w najbliższych dniach Nintendo uchyli rąbka tajemnicy i ujawni, ilu graczy zdecydowało się sięgnąć po nową platformówkę z wąsatym hydraulikiem w roli głównej.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 50 cali

Na koniec przypomnijmy, że Super Mario Bros. Wonder dostępne jest wyłącznie na konsolach Nintendo Switch. Mieliście już okazję zagrać w najnowsze przygody wąsatego hydraulika? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.