Super Mario Bros. Wonder zapowiedziane! Gra zostanie wydana jeszcze w tym roku

Super Mario Bros. Wonder

Już wcześniej pojawiały się plotki, że Nintendo zapowie podczas dzisiejszego pokazu nową grę 2D Mario. Dziś wiemy już, że były one prawdziwe. Super Mario Bros. Wonder to zupełnie nowa produkcja, która trafi na rynek jeszcze w 2023 roku.

Zwiastun i data premiery Super Mario Bros. Wonder

Zwiastun Super Mario Bros. Wonder

Czerwcowe Nintendo Direct dobiegło już końca i trzeba przyznać, że fani „Wielkiego N” nie mogą narzekać. Pokaz ujawnił bowiem szereg ciekawych gier, które wkrótce trafią na Switcha.

Jednią z nich bez wątpienia jest zapowiedziane przed momentem Super Mario Bros. Wonder. Co więcej, na sprawdzenie nowej gry Mario w 2D nie będziemy musieli wcale czekać długo, bo jedynie do 20 października 2023 roku.

Pewną ciekawostką jest fakt, że gra zaoferuje tryb multiplayer. Pozwoli to graczom na wcielenie się w którąś z następujących postaci: Mario, Peach, Toad, Luigi i Yoshi.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Kup Nintendo Switch

Super Mario Bros. Wonder będzie tytułem ekskluzywnym dla Nintendo Switch. Naturalnie pozostałe platformy znajdują się raczej poza zainteresowaniem Nintendo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.