Super Monkey Ball Banana Rumble na nowym materiale. Twórcy chwalą się niezłymi ocenami

Super Monkey Ball Banana Rumble

Super Monkey Ball Banana Rumble zadebiutowało 25 czerwca 2024 roku. Tytuł jest powrotem kultowej marki po 3 latach od premiery poprzedniej gry z serii. Okazuje się, że opinie na temat najnowszej odsłony gry, są całkiem niezłe, czym twórcy postanowili pochwalić się na nowym materiale.

Nowy zwiastun Super Monkey Ball Banana Rumble przedstawia oceny recenzentów

Zwiastun przedstawiający oceny Super Monkey Ball: Banana Rumble

Powyższy materiał prezentuje urywki gameplayu z najnowszej odsłony Super Monkey Ball, przeplecione prezentacją uzyskanych ocen przez grę. Znaczna większość recenzji bardzo pozytywnie wypowiada się o produkcji Ryu Ga Gotoku Studio, które dla przypomnienia stoi także za serią Yakuza.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Super Monkey Ball Banana Rumble głównie chwalone jest za swój wysoki poziom dopracowania, oraz duże pokłady radości płynące z prostej z założenia rozgrywki. Niektórzy recenzenci wspominają nawet, że jest to najlepsza część od czasów oryginalnego wydania z 2001 roku.

Super Monkey Ball Banana Rumble może pochwalić się średnią ocen z recenzji na poziomie 77/100, bazując na danych z serwisu Metacritic. Nie ma tutaj więc mowy o tytule wybitym, jednakże mimo tego twórcy mają powody do zadowolenia. Nic więc dziwnego, że postanowili oni wydać powyższy zwiastun.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.