System Shock oficjalnie na konsolach! Znamy datę premiery gry na Xboxach i PlayStation

System Shock PlayStation Xbox

System Shock zadebiutował już w zeszłym roku na PC, a teraz przyszła pora także i na konsole. Oficjalna zapowiedź gry na PlayStation i Xboxach wydarzyła się dziś. Poznaliśmy też jej datę premiery.

System Shock na PlayStation i Xboxach – zapowiedź, data premiery

Zwiastun System Shock

System Shock to udany remake hitu sprzed lat, który pojawił się na rynku w 1994 roku na systemy DOS i Mac. Odświeżona wersja gry zadebiutowała 29 lat później – w maju 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety wtedy trafiła ona wyłącznie na PC. Teraz ta sytuacja ulegnie zmianie, bo właśnie zapowiedziano ją na PS4, PS5, Xboxa One i Xboxy Series X|S.

Produkcja ta pojawi się na konsolach już 21 maja 2024 roku. Do jej debiutu pozostało więc już niewiele więcej niż 2 miesiące.

Przypomnijmy, że System Shock opowiada historię bezimiennego hakera. Po nieudanej akcji zostaje złapany, a następnie zmuszony do walki ze zbuntowaną AI – SHODAN.

Remake został dobrze przyjęty przez graczy. Jego średnia ocen w portalu Metacritic wynosi bowiem 78.

Źródło: Nightdive Studios

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.