Nowy System Shock wygląda coraz lepiej. Twórcy pokazali klimatyczny materiał

System Shock Remake

Na targach Gamescom twórcy pokazali najnowszy gameplay z nadchodzącego remake’u gry System Shock. Szykuje się produkcja, która może przyciągnąć do siebie tak fanów pierwowzoru, jak i nowych, nieznających serii graczy.

Remake System Shock – trailer udowadnia, że jest na co czekać

Trailer System Shock

Od premiery oryginalnego System Shocka minęło już naprawdę sporo czasu. Produkcja remake’u gry wydanej w 1994 zmierza jednak ku końcowi, co sugeruje prezentowanie przez twórców nowych materiałów. A na nich gra wygląda świetnie. Z jednej strony czuć klimat pierwowzoru, z drugiej widać ogrom pracy włożony w zaprojektowanie lokacji, czy choćby oprawy graficznej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy przy pomocy nowego materiału wideo pokazali nie tylko wizualne aspekty produkcji. Nie zabrakło miejsca na kilka nowości w temacie mechanik, czy sprzętu, którym posługiwać się będzie główny bohater. Całość sprawia wrażenie właściwego hołdu klasycznej grze, która już niedługo zyska nowoczesne oblicze.

Zobacz też: Heroes 3 – kody

Jest tylko jeden problem – twórcy w dalszym ciągu nie ujawnili daty premiery gry. Powyższy trailer sugeruje jednak, że końcówka prac jest już zdecydowanie bliżej, aniżeli dalej.

O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.