Nowy System Shock wygląda coraz lepiej. Twórcy pokazali klimatyczny materiał

System Shock Remake

Na targach Gamescom twórcy pokazali najnowszy gameplay z nadchodzącego remake’u gry System Shock. Szykuje się produkcja, która może przyciągnąć do siebie tak fanów pierwowzoru, jak i nowych, nieznających serii graczy.

REKLAMA

Remake System Shock – trailer udowadnia, że jest na co czekać

Trailer System Shock

Od premiery oryginalnego System Shocka minęło już naprawdę sporo czasu. Produkcja remake’u gry wydanej w 1994 zmierza jednak ku końcowi, co sugeruje prezentowanie przez twórców nowych materiałów. A na nich gra wygląda świetnie. Z jednej strony czuć klimat pierwowzoru, z drugiej widać ogrom pracy włożony w zaprojektowanie lokacji, czy choćby oprawy graficznej.

Twórcy przy pomocy nowego materiału wideo pokazali nie tylko wizualne aspekty produkcji. Nie zabrakło miejsca na kilka nowości w temacie mechanik, czy sprzętu, którym posługiwać się będzie główny bohater. Całość sprawia wrażenie właściwego hołdu klasycznej grze, która już niedługo zyska nowoczesne oblicze.

Zobacz też: Heroes 3 – kody

Jest tylko jeden problem – twórcy w dalszym ciągu nie ujawnili daty premiery gry. Powyższy trailer sugeruje jednak, że końcówka prac jest już zdecydowanie bliżej, aniżeli dalej.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!