Szef PlayStation Studios z wizytą u twórców God of War. Nowa historia Kratosa już w drodze?

God of War Ragnarok

Ubiegły rok dla wielu posiadaczy konsol PlayStation stał pod znakiem premiery God of War Ragnarok, a więc naprawdę udanej produkcji, która zdobyła uznanie nie tylko wśród recenzentów, ale co ważne wśród graczy na całym świecie. Na krótko po debiucie tego tytułu wiele osób zaczęło spekulować nad kolejnym projektem do którego zasiądą deweloperzy z Santa Monica Studios. Nowych poszlak w tej sprawie dostarcza sam… szef PlayStation Studios.

Szef PlayStation Studios jest „absolutnie zainspirowany” tym, co zobaczył u deweloperów God of War

W ostatnim czasie wizytę w siedzibie Santa Monica Studios złożył sam prezes PlayStation Studios — Herman Hulst. Mężczyzna nie omieszkał podzielić się z fanami tą informacją, jednak nie to jest w tym wszystkim najważniejsze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Hulst bowiem zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie całkiem dużego (a zarazem imponującego) posągu Kratosa i Atreusa, a całość skwitował następującym tekstem:

Dziękuje za zaproszenie @SonySantaMonica. Jestem absolutnie zainspirowany wszystkim tym, co dzisiaj zobaczyłem.

Herman Hulst — szef PlayStation Studios

Post ten oczywiście rozbudził spekulacje i nadzieje wielu graczy, którzy łącząc zdjęcie ze słowami Hulsta doszli do wniosku, że musiał on zobaczyć coś, co bezpośrednio dotyczy nowej części God of War. Pośród pojawiających się teorii wiele mówi się o zarysie fabuły, która rzekomo powstaje w Santa Monica Studios już od dłuższego czasu.

Przeczytaj też: Ranking kamer samochodowych

Naturalnie mężczyzna nie zdradził dokładnie, co dane było mu zobaczyć, pozostawiając graczy jedynie z domysłami. Nie sposób też nie uwzględnić spekulacji, które twierdzą, że Hulst miał okazję zobaczyć nowe IP od dotychczasowego reżysera serii God of War — Cory’ego Barloga. Na ten moment nie jesteśmy w stanie niczego jednoznacznie stwierdzić, więc pozostaje nam oczekiwać na oficjalne wieści od Sony lub Santa Monica Studios

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.