Nowa gra z Xbox Game Pass i PS Plus hitem sprzedażowym! Bandai Namco chwali się wynikami

Tales of Arise

Okazuje się, że Tales of Arise to prawdziwy hit. Bandai Namco pochwaliło się bowiem oficjalnymi wynikami sprzedażowymi gry. Firma ma wyraźne powody do zadowolenia.

Tales of Arise sprzedało się w 3 milionach kopii

Tales of Arise pojawiło się na rynku we wrześniu 2021 roku. Od tamtego momentu gra sprzedała się w liczbie wynoszącej 3 miliony kopii, co jest świetnym wynikiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak zaznaczają twórcy, Tales of Arise to produkcja opowiadająca o świecie krainy Dahna. Rozgrywka polega na energicznej walce, napędzanej umożliwiającym nam wykonywanie kombinacji ataków systemem „Boost Strike”. Fabuła skupia się natomiast na historii dwójki bohaterów – Alphen i Shionne, którzy mają zdecydować o losie ludów Renan i Dahnan.

Warto zaznaczyć, że Xbox Game Pass i PS Plus Premium i Extra doczekały się tym samym kolejnego hitu sprzedażowego. W obydwu tych subskrypcjach gra jest bowiem dostępna od wczoraj, tj. 20 lutego.

Abonenci powyższych usług mają więc niepowtarzalną okazję do sprawdzenia tytułu, który został doceniony przez graczy. Świadczą też o tym jego recenzje na Steamie, które są „w większości pozytywne”.

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.