Rewelacyjna produkcja z PS Plus niebawem trafi na Nintendo Switch! Wydawca podał konkretny termin

Tchia na Nintendo Switch

W ostatnich latach Nintendo Switch stał się nie tylko jedyną platformą do ogrywania gier od japońskiego giganta, ale także bardzo ciekawym sprzętem, który umożliwia ogrywanie wielu popularnych produkcji dostępnych dotychczas na stacjonarnych konsolach i PC. Wymienić można w tym przypadku Kingdom Come Deliverance, serię Gothic czy nawet rodzimego Wiedźmina 3. Okazuje się, że do tego grona dołączy w niedalekiej przyszłości jeszcze jedna, równie ciekawa pozycja.

Tchia z datą premiery na Nintendo Switch

Tchia — zapowiedź gry na Nintendo Switch

Zgodnie z najnowszym komunikatem, który wystosowało Kepler Interactive już 27 czerwca 2024 roku na Nintendo Switch zawita najnowsza produkcja od dewelopera Awaceb, czyli Tchia. Jest to całkiem ciekawa informacja, szczególnie że na PlayStation i PC tytuł ten został przyjęty stosunkowo ciepło.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Osadzona w fikcyjnym, tropikalnym archipelagu produkcja skupia się na przede wszystkim na eksploracji wszystkich zakątków kolejnych wysp. Głównym filarem mechanik w Tchia są całkiem zjawiskowe akrobacje oraz nadprzyrodzone zdolności głównej bohaterki. Ciekawostką jest także możliwość przejmowania kontroli nad wieloma różnymi zwierzętami, aby rozwiązywać kolejne zagadki oraz wyzwania, które pojawią się na naszej drodze.

Tchia
Tchia

Przy okazji zapowiedzi otrzymaliśmy całkiem ciekawy materiał, który dokładnie prezentuje to, jak Tchia radzić sobie będzie na Nintendo Switch. Oczywiście widać tutaj daleko idące kompromisy wizualne, które wymagane są do tego, aby jakkolwiek tytuł działał na tak słabej konsoli, lecz nadal ogólny klimat tej przygody został zachowany.

Dla wielu osób będzie to więc świetna okazja, aby sprawdzić, czym w ogóle jest Tchia i jaki rodzaj zabawy ona oferuje. Jeśli jednak poziom oprawy wizualnej na konsoli od Nintendo jest zbyt rażący, to zawsze do wyboru są wersje na PC oraz konsole PlayStation.

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.