PS Plus Premium i Extra z pierwszą grą na listopad! Do usługi trafił hit z PC

PS Plus Extra i Premium

Ogłoszenie wszystkich listopadowych gier w PS Plus Premium i Extra jeszcze przed nami, ale to nic. Sony już podzieliło się z graczami pierwszą grą, która trafiła do usługi w tym miesiącu. To Teardown – uwielbiany przez graczy hit z komputerów, który dziś debiutuje na konsolach.

Teardown już dostępne w PS Plus Premium i Extra

Średnia 8,6 ocen graczy na portalu Metacritic i niemal 74 tysiące „przytłaczająco pozytywnych” recenzji na Steamie. To Teardown, czyli najnowsza gra w PS Plus Premium i Extra.

Warto zaznaczyć, że debiut gry w usłudze wiąże się z jej konsolową premierą. Od kwietnia zeszłego roku pozycja była bowiem dostępna na PC-tach, a dziś trafiła także na PS5 i Xboxy Series X|S.

Teardown to sandboxowa gra akcji z elementami strategii. Produkcja oferuje tryb kampanii, a także wsparcie dla szeregu modyfikacji tworzonych przez liczną społeczność.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Tym samym poznaliśmy więc pierwszą grę, która w tym miesiącu wzmocni PS Plus Premium i Extra. Sony powinno ujawnić resztę nowych tytułów z katalogu abonamentu już niebawem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.