Kolejna darmowa gra na Xboxy! Microsoft rozdaje ciekawą produkcję

Xbox logo

W przeszłości zdarzało się, że Microsoft rozdawał darmowe gry. Tak jest też i tym razem. W tym przypadku mowa o Tech Glitch.

Tech Glitch za darmo na Xboxa One i Xboxy Series X|S

Tech Glitch

Tech Glitch to ciekawa multiplayerowa platformówka. Jak możemy przeczytać w opisie produkcji, świetnie sprawdzi się do zabawy ze znajomymi. Oldschoolowa produkcja oferuje nam wiele map i trybów gry.

Ciekawe więc, że Tech Glitch jest dostępne za darmo. Grę można zdobyć na Xboxa One i Xboxy Series X|S.

Warto zauważyć, że produkcja ta może być ciekawą gratką dla łowców osiągnięć. Jak bowiem zauważył portal Pure Xbox, do zdobycia mamy aż 1200 punktów. Skomplementowanie wszystkich trofeów powinno nam zająć niewiele czasu, bo zaledwie około 2 lub 3 godziny.

Tym samym Xbox umożliwia nam zgarnięcie kolejnej darmowej gry. To świetna okazja, aby powiększyć swoją bibliotekę o dobrą pozycję, która pojawiła się na rynku w 2020 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.