Tekken 8 z kolejnymi beta testami! Bandai Namco testuje grę i serwery przed premierą

Tekken 8

Już za stosunkowo niedługo wszyscy fani bijatyk będą mogli rozpocząć swoją przygodę z nadchodzącym Tekken 8. Zanim to jednak nastąpi, Bandai Namco chce mieć pewność, że ich najnowsza gra będzie pod każdym względem przygotowana na ogromne zainteresowanie graczy z całego świata. Z tego też powodu wystartowała kolejna tura beta testów, która ma sprawdzić stan przygotowania gry na nadchodzącą premierę.

Beta Tekken 8 wystartowała, ale tylko dla posiadaczy specjalnych zaproszeń

Tekken 8 – prezentacja rozgrywki z HUB-a

Beta testy Tekken 8 wystartowały dokładnie na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, a ich głównym celem jest sprawdzenie infrastruktury sieciowej gry jeszcze przed premierą. W ten sposób Bandai Namco chce mieć pewność, że zarówno gra, jak i serwery nie przysporzą większych problemów przy okazji debiutu.

Poza tym producent chce też przetestować funkcję Tekken Fight Lounge, a więc specjalną kolejkę, gdzie gracze będą mogli wchodzić ze sobą w interakcję. Ten element zdaje się dla deweloperów dość istotny i pokładają w nim duże nadzieje.

Tekken 8 – gameplay

Warto jednak podkreślić, że osoby, które liczą na zapisanie się jeszcze do bety, mogą się nieco rozczarować. Twórcy wysłali bowiem kody dostępu wyłącznie do osób, które zgłosiły chęć udziału już pewien czas temu. Nie wydaje się ona jednak szczególnie wąska, bo według Bandai Namco rozdano ponad 180 tysięcy zaproszeń.

Przeczytaj też: Ranking monitorów do gier

Tekken 8 zadebiutuje już 26 stycznia 2024 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Z tego też powodu można spodziewać się, że prezentowane przez graczy nie prezentują ostatecznej wersji gry. Można więc spodziewać się jeszcze wielu poprawek w grafice, wydajności czy mechanikach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.