Tekken 8 sprzedał ponad 2 miliony kopii w miesiąc od premiery

Tekken 8

Minął równo miesiąc od premiery Tekkena 8, więc czas na kolejne podsumowania. Okazało się, że gra przekroczyła pułap 2 milionów sprzedanych kopii. Połowę z tego wyniku osiągnięto w ciągu pierwszych 24 godzin od wydania.

Tekken 8 z ponad 2 milionami sprzedanych kopii

Tekken 8 – zwiastun

Okazało się, że Bandai Namco może być naprawdę zadowolone ze sprzedaży Tekkena 8. Gra sprzedała się bowiem w liczbie wynoszącej już ponad 2 miliony egzemplarzy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oznacza to, że na razie sprzedaje się szybciej niż Tekken 7. Produkcja ta osiągnęła sprzedaż na poziomie 11,8 miliona kopii, co czyni ją najlepiej sprzedającą się grą całej serii.

Jeśli natomiast chodzi o Tekkena 8, Bandai Namco już planuje dalszy rozwój gry. Ten ma opierać się o aktualizacje zawartości, wydarzenia e-sportowe oraz ogłoszenia muzyczne i licencyjne.

Na razie czeka nas wydarzenie Tekken World Tour 2024. Impreza ta rozpocznie się już 24 kwietnia, a podczas jej trwania gracze zmierzą się w Tekkenie 8.

Do gry trafi także Tekken Shop. Umożliwi on fanom zakup dodatkowej zawartości kosmetycznej, takiej jak stroje dla postaci z poprzednich części, skórki postaci dla awatarów czy licencjonowane produkty pochodzące ze współpracy z innymi partnerami.

W miesiąc od premiery Tekkena 8 czeka więc na nas sporo nowości. Tytuł ten pojawił się na rynku 26 stycznia i jest dostępny na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Informacja prasowa

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.