Przygodówka od cenionego studia zupełnie za darmo na PC i Xbox! Zgarnij grę bez żadnych opłat

Tell me why xbox

Czy jest coś lepszego niż okazja, żeby za darmo powiększyć swoją bibliotekę gier i to od razu o bardzo ciekawą grę? Naprzeciw takim oczekiwaniom — jak z resztą co roku — wyszło studio Don’t Nod, które z okacji Pride Month postanowiło udostępnić za darmo jedną ze swoich najgłośniejszych pozycji. Wobec takiej okazji trudno przejść obojętnie.

Tell Me Why do odebrania za darmo na Xbox i PC

Tell Me Why
Tell me Why

Mowa oczywiście o Tell Me Why, czyli narracyjnej grze podzielonej na epizody, w której zadaniem graczy jest odkrycie burzliwej przeszłości bliźniaków — Alyson oraz Tylera. Bohaterowie wracają w swoje rodzinne strony, do fikcyjnego miasteczka zwanego Delos Crossing, a dalsze losy tej dwójki zależeć będą oczywiście od tego, jakie decyzje podejmą sami gracze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie jest to oczywiście produkcja przepełniona akcją, ale też nie taki jest jej zamysł. Tell Me Why to tytuł stawiający na pierwszy miejscu narrację, a core rozgrywki skupia się na podejmowaniu kolejnych decyzji. Mimo wszystko jest to pozycja, której warto dać szansę i przekonać się, czy aby na pewno nie jest ona dla nas.

Warto przypomnieć, że ostatni rozdział Tell Me Why zadebiutował 10 września 2020 roku, zamykając tym samym całą historię. Graliście już ten tytuł? Może dopiero planujecie się mu bliżej przyjrzeć? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox, Steam

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.