Test Drive Unlimited: Solar Crown na krótkim trailerze. Rywal Need for Speed i Forzy powstaje

Test Drive Unlimited Solar Crown

Nacon bardzo długo kazał nam czekać na nowego Test Drive Unlimited. Gdyby nie przełożona wcześniej data premiery, to w wyścigówkę od studia KT Racing moglibyśmy zagrać jeszcze we wrześniu tego roku. Programiści chcą natomiast dopracować swój projekt i wycisnąć z niego, co tylko możliwe – idealnym tego potwierdzeniem jest zrezygnowanie z wersji na PS4 i Xbox One. Na Nacon Connect 2022 przedstawiono nowe materiały z gry.

Nowy materiał z Test Drive Unlimited: Solar Crown przypomina o grze Naconu

Test Drive Unlimited: Solar Crown – trailer

W Test Drive Unlimited: Solar Crown będziemy mogli zagrać w trybie multiplayer oraz single-player, jednakże mówiąc o tym drugim, trzeba podkreślić, iż gra nie zaoferuje fabuły rodem z Need for Speed: Heat. Największe wrażenie w trakcie rozgrywki ma robić miasto (akcja wyścigówki została umiejscowiona na wyspie w Hongkongu) odtworzone w skali 1:1, a także liczba pojazdów.

Na Nacon Connect 2022 mogliśmy rzucić okiem na niektóre pojazdy z najpopularniejszych marek i usłyszeć dźwięki wydawane przez silniki. Nie zdecydowano się natomiast przedstawić gameplayu z Test Drive Unlimited: Solar Crown.

Sprawdź także: Najlepsze kierownice do PS5

Test Drive: Unlimited: Solar Crown zadebiutuje na rynku w 2023 roku, a w tym czasie trafi na PC, PS5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z